ŁATWA WYGRANA W LIDZE PLUS

Drużyna Złotych  kolejny mecz Ligi PLUS rozegrała z zespołem Lasu Puszczykowo.Mecz odbył się na boisku rywala.Od początku spotkania Złoci narzucili swój styl gry i to oni dyktowali warunki na boisku,nie pozwalając tym samym gospodarzom na zbyt wiele.Już w 8min padła pierwsza bramka dla Złotych.Przewaga naszego zespołu nie podlegała dyskusji.Gospodarze praktycznie nie zagrażali naszej bramce.W 12min. było 2--0 dla Złotych.Do końca pierwszej części spotkania obraz gry nie ulegał zmianie.Dalej nasz zespół atakował i zdobywał kolejne bramki.Wynik do przerwy to 5-1 dla naszego zespołu.W drugiej połowie Złoci uzyskali całkowita dominację w meczu.Ich akcje były szybkie i składne po których padały kolejne bramki.Drużyna Lasu Puszczykowo nie potrafiła skutecznie zagrozić naszej bramce.Ostatecznie Złoci pokonali zespół z Puszczykowa aż 13-1 !!!!!BRAWO!!!!

BRAMKI:

M.ŁAGODZIŃSKI-3,A.OŹMINA-3,K.SZUDERA-2,M.DZIWISZ-2,M.WRZOSEK-1,M.PIASZYK-1,K.KACZMAREK-1