GRALI DLA ZOSI

W sobotę odbył się kolejny turniej charytatywny POMA-GRAMY.Tym razem graliśmy dla Do samodzielności jeden krok Zosi Urbańskiej❤️.Oprócz szczytnego celu turnieju było też sporo emocji na boisku.Zawodnicy z dziesięciu drużyn, które wzięły udział w tym wydarzeniu rewalizowały w dwóch grupach o miano najlepszej  tego dnia.Mecze stały na dobrym poziomie,były zacięte i padały przepiękne bramki.Ostatecznie całą rewalizacje wygrała drużyna Przemysława Poznań.Drugie miejsce zajęła Lechia Kostrzyn,a na trzecim miejcu uplasowała się drużyna UKS Concord Murowana Goślina.Były też nagrody indywidualne,które zdobyli odpowiednio.

Najlepszy bramkarz- Szymon Kubarski - Lechia Kostrzyn Wlkp.

Najlepszy zawodnik- Karol Siwak - UKS Concord Murowana Goślina

Najlepszy strzelec- Kacper  Jaskólski - Przemysław Poznań

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za wspaniałe zawody i wsparcie dla Do samodzielności jeden krok Zosi Urbańskiej❤️.

Dzisiaj wstawie część zdjęć z turnieju,a resztę w tygodniu.