FALSTART

FALSTART

Złoci w swoim debiucie w lidze wojewódzkiej podejmowali drużynę AP Reissa Poznań.Spotkanie rozgrywane na boisku rywala było dość jednostronne.Gospodarze od samego początku narzucili swój styl gry i szybkimi akcjami atakowali naszą bramkę.Już w 3min straciliśmy pierwszą bramkę a, po kwadransie gry było już 4-0 dla gospodarzy.W kolejnych minutach napór gospodarzy nie malał i tylko dobra dyspozycja naszego bramkarza zapobiegła utratą kolejnych bramek.Druga połowę zaczęliśmy od straty bramki, ale chwile później nasz zawodnik pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.Było 1-5.Złoci jeszcze próbowali poprawić wynik, ale dobrze dysponowana drużyna AP Reissa na wiele nam nie pozwalała.Do końca spotkania bramki zdobywali już tylko gospodarze, którzy ostatecznie pokonali nasz zespół 12-1.Pomimo złego wyniku dziękujemy chłopakom za walkę i zaangażowanie.Głowy do góry za tydzień kolejny mecz.

Niestety w 70min spotkania bardzo poważnej kontuzji doznał nasz zawodnik Jakub Kwaśniewski.Życzymy Kubie szybkiego powrotu do zdrowia.