DWA SPARINGI ZŁOTYCH

Złoci w okresie przygotowawczym do sezonu rozegrali już dwa mecze sparingowe.W pierwszym meczu nasz zespół podejmował Wełnę Rogoźno.Początek spotkania to zdecydowane ataki gości na naszą bramkę,ale Złoci dzielnie odpierali ataki i sami też stwarzali sobie sytuacje bramkowe.Po jednej z naszych akcji zawodnik Wełny fauluje naszego zawodnika w polu karnym i sędzia wskazuje na jedenasty metr.Pewnie wykonany karny i prowadzimy 1-0.Goście coraz groźniej atakują,ale są mało skuteczni pod naszą bramką.W końcówce pierwszej połowy Złoci zdobywają drugą bramkę i do przerwy prowadzimy 2-0.Druga połowa to już zupełnie inny mecz.Do głosu doszła Wełna i to ona praktycznie do końca spotkania dyktowała warunki na boisku i strzelała kolejne bramki.Złoci byli całkowicie zagubieni,brakowało pomysłu na grę.Złoci ostatecznie przegrali to spotkanie 2-5.W drugim spotkaniu sparingowym Złoci podejmowali zespół Chrobry Poznań.To spotkanie wyglądało całkiem inaczej od poprzedniego.W tym meczu nasz zespół od samego początku narzucił swój styl,a tym samym przejął całkowitą kontrolę na boisku.Przewaga Złotych zwiększała się z minuty na minutę.Szybkie i składne akcje naszego zespołu dały nam prowadzenie w 15min już 4-0.Kolejne bramki to była kwestia czasu.Do przerwy było 8-0,a końcowy wynik tego spotkania to 16-2.BRAWO!!!

Przed nami jeszcze wiele pracy na treningach i kolejne sparingi.