BYŁO CIEKAWIE

Złoci w drugiej kolejce ligi wojewódzkiej podejmowali na własnym boisku zespół Unii Swarzędz. Oba zespoły stworzyły momentami bardzo ciekawe spotkanie. Pierwsza bramka padła już w 3min niestety dla gości, którzy w tych początkowych minutach przeważali, a ich akcje były bardzo groźne. W 15min przegrywaliśmy już 0-2. Złoci jednak nie zamierzali ułatwiać zadania rywalom i sami też przeprowadzali szybkie i składne akcje. Po jednej z nich w 39min zdobyliśmy bramkę kontaktową. Wynik 1-2 utrzymał się do przerwy. Początek drugiej połowy to lekka przewaga naszego zespołu, który dłużej utrzymywał się przy piłce i przeprowadzał składne akcje na bramkę Unii.W 58min asystę zaliczył nasz bramkarz, który dalekim wykopem idealnie zagrał do naszego zawodnika, który znalazł się oko w oko z bramkarzem gości i zdobył bramkę na 2-2. Po tej bramce w nasz zespół wkradło się lekkie rozluźnienie, co skrzętnie wykorzystali goście, którzy w ciągu 3 minut zdobyli dwie bramki. Złoci jednak nie dawali za wygraną i po jednej akcji pila po strzale naszego zawodnika trafia w słupek. Atakowaliśmy coraz większą ilością zawodników bramkę gości, ale brakowało trochę szczęścia i skuteczności. Zespół Unii w 73min zdobywa jeszcze jedną bramkę. Do końca meczu pomimo okazji z obu stron więcej goli nie zobaczyliśmy. Przegrywamy 2-5, ale gra naszego zespołu naprawdę momentami mogła się podobać.GRATULACJE CHŁOPAKI ZA WALKĘ!!!