6 BRAMEK W LIDZE WZPN

W 5 kolejce ligi WZPN Złoci podejmowali we Lwówku miejscową Pogoń.Już od początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu.Złoci grając dokładnie piłką stwarzali sobie dogodne sytuacje pod bramką rywali,ale na pierwszą bramkę Złotych czekaliśmy do 19min.Wtedy to piłkę w bramce umieścił D.Stypiński.Zaledwie minutę później padła kolejna bramka dla naszego zespołu,a jej autorem był J.Mikołajewski.Złoci w dalszym ciągu kontrolowali grę i gospodarzom na wiele nie pozwalali.W tej części meczu nasz zespół zdobył jeszcze jedną bramkę,a jej strzelcem był M.Wrzosek.Do przerwy prowadzimy 3-0.W drugiej połowie Złoci dalej przeważali,ale musieli też uważać na gospodarzy,którzy coraz odważniej atakowali naszą bramkę.W 42min Złoci zdobywają kolejną bramkę,a na listę strzelców wpisuje się M.Łagodziński.Gospodarze jednak błyskawicznie odpowiadają i zdobywają bramkę.Złoci nie zamierzają ułatwiać gry gospodarzom i przeprowadzają kolejne ataki na ich bramkę.W 55min M.Wrzosek zdobywa piątą bramkę dla naszego zespołu.To jednak nie koniec goli w tym meczu.Dwie minuty później pada kolejny gol dla naszego zespołu,a strzelcem jest M.Stypiński.Zespół Pogoni poderwał się jeszcze raz w tym spotkaniu i w 64min zdobyli swoją drugą bramkę.Do końca meczu Złoci mieli jeszcze kilka okazji na zdobycie bramki,ale wynik już nie uległ zmianie.Wygrywamy 6-2.BRAWO CHŁOPAKI!!GRATULACJE!!!