5 - 2 W SPARINGU

5 - 2  W SPARINGU

Dobre spotkanie w kolejnym sparingu rozegrała drużyna Złotych.Przeciwnikiem naszego zespołu był Mieszko Gniezno.Już od początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu,który przeprowadzał groźne akcje na bramkę rywali.Efektem przewagi  naszej drużyny był gol zdobyty w 14min.Goście próbowali odpowiedzieć ,ale ich akcje były skutecznie rozbijane przez nasz zespół.W 23min zdobyliśmy kolejną bramkę i było 2-0.Taki wynik utrzymał się do przerwy.W drugiej połowie drużyna z Gniezna śmielej zaatakowała i zdobyła bramkę kontaktową.Po tej bramce Złoci ponownie uzyskali przewagę w spotkaniu czego efektem były zdobyte dwie bramki w przeciągu pięciu minut.Ostatnie minuty spotkania obfitowały w sporo emocji.Najpierw w 69min Mieszko zdobył bramkę z rzutu karnego,a w ostatniej minucie Złoci pokonali jeszcze raz bramkarza gości ustalając wynik na  5-2 dla naszego zespołu.BRAWO CHŁOPAKI!!!