ZŁOCI PO KOLEJNYCH DWÓCH SPARINGACH

Złoci w kolejnym tygodniu przygotowań rozegrali dwa mecze sparingowe.W pierwszym spotkaniu podejmowali drużynę Polonii Poznań, z którą to graliśmy po raz pierwszy.Nowy przeciwnik nie okazał się jednak zbyt wymagającym rywalem.Przewaga w tym spotkaniu należała do naszego zespołu,który z łatwością przeprowadzał ataki na bramkę Polonii i zdobywał kolejne bramki.Goście przez całe spotkanie nie zagrozili poważnie naszej bramce i wynik końcowy tego spotkania to 10-0.Kolejne spotkanie Złoci zagrali ze znajomym zespołem z ligi WZPN.Tą drużyną była AP Reissa Poznań.To spotkanie było bardzo ciekawe i zacięte.Akcje przenosiły się raz po jedną raz pod drugą bramkę.Złoci grali bardzo uważnie w obronie i skutecznie powstrzymywali ataki rywala,który okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem.W 13min Złoci po ładnej akcji wyszli na prowadzenie.Goście nie załamali się i konsekwentnie dążyli do wyrównania.Do przerwy jednak wynik był 1-0.Po zmianie stron mecz dalej prowadzony był w szybkim tempie i sytuacje stwarzane przez zespoły były bardzo groźne.W 43min goście dopięli swego i doprowadzili do wyrównania stanu meczu.Oba zespoły w tym spotkaniu miały jeszcze po kilka dogodnych sytuacji na strzelenie bramki,ale dobrze spisywali się bramkarze obu zespołów.Końcowy rezultat spotkania to 1-1. Wynik sprawiedliwy,bowiem oba zespoły stworzyły ciekawe i wyrównane spotkanie.BRAWO CHŁOPAKI!!!