ZACIĘTY POJEDYNEK W LIDZE PLUS

W sobotę o godz.12.00. Złoci rozegrali kolejny pojedynek w lidze PLUS.Przeciwnikiem naszego zespołu był Chrobry Poznań.Już na początku spotkania goście wyszli na prowadzenie.Złoci pomimo straty bramki ambitnie walczyli i stwarzali sobie sytuacje bramkowe.Drużyna z Poznania przewyższała nas pod względem fizycznym,ale mimo tego nie mieli jakiejś przewagi w meczu.Gra była wyrównana.Oba zespoły grały bardzo uważnie w obronie,ale w 14min Złoci doprowadzili do wyrównania i było 1-1.Dalej mecz toczył się w szybkim tempie.Akcje przenosiły się raz pod jedną raz pod drugą bramkę.Bliżej zdobycia bramki byli goście i to oni zdobyli drugą bramkę i wyszli na prowadzenie.Złoci nie poddawali się i coraz częściej zagrażali bramce gości.Cierpliwość naszego zespołu wyszła na dobre,bo najpierw zdobyli bramkę wyrównującą ,a następnie wyszli na prowadzenie.Mecz się zaostrzył.Drużyna z Poznania chcąc wyrównać stan meczu, coraz częściej faulowała naszych zawodników.Ostatecznie spotkanie,które mogło się podobać zakończyło się sprawiedliwym remisem 3-3.BRAWO CHŁOPAKI!!!!!