WYGRANA W ROKIETNICY

Kolejne dobre spotkanie  rozegrali zawodnicy Złotych,którzy w 5 kolejce ligi WZPN pokonali na wyjeździe drużynę Rokity Rokietnicę  1-0,a jedyną bramkę w meczu zdobył w 67min K.Szudera.Mecz mógł się podobać zgromadzonym kibicom,którzy mocno dopingowali swój zespół.Spotkania tych dwóch zespołów zawsze przysparzały sporo emocji.Pierwsza połowa to gra głownie w środku pola.Mało było sytuacji bramkowych z obu stron.Do przerwy wynik 0-0.Druga połowa była już ciekawsza.Zespoły coraz odważniej atakowały bramkę rywali.Wraz z upływem minut widać było zmęczenie w obu zespołach.Złoci w 67min wyszli na prowadzenie,jak się później okazało była to złota bramka dająca wygraną naszej drużynie.Było to piąte spotkanie Złotych bez porażki.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ!!!!