REMISOWO

W czwartym sparingu tego roku Złoci podejmowali zespół Rokity Rokietnica.Początkowo mecz był bardzo wyrównany.Oba zespoły szukały sposobu na przedostanie się pod bramkę rywali, ale dobrze w tych początkowych minutach spisywały się formację obronne obu drużyn.Wraz z upływem czasu Złoci coraz częściej zagrażali bramce Rokity i 20min wyszli na prowadzenie.Goście jednak nie zamierzali się poddawać i kilka minut poźniej doprowadzili do wyrównania.Złoci w tej części spotkania jeszcze jednak pokazali swoją wyższość i zdobyli kolejne bramki.Wynik do przerwy to 3-1 dla Złotych.Druga połowa rozpoczęła się bardzo źle dla naszego zespołu,bowiem to goście przejęli inicjatywę w meczu i coraz zdecydowanie atakowali naszą bramkę.Efektem ich przewagi było doprowadzenie do remisu.Złoci jednak do końca wierzyli w wygraną,a sytuacje ku temu były i po jednej z nich ponownie wyszli na prowadzenie.Goście jednak do końca walczyli i w 80min zdobyli bramkę wyrównującą.Wynik końcowy to 4-4.BRAWO!!!

BRAMKI:

K.SZUDERA,A.DZIWISZ,J.PISKORSKI,M.STYPIŃSKI