REMIS NA ZAKOŃCZENIE SEZONU

W ostatnim meczu sezonu Złoci podejmowali na własnym boisku drużynę Pogoni Lwówek.Pierwsze spotkanie tych drużyn, które odbyło się we Lwówku, zdecydowanie wygrali Złoci (6-2).Dzisiejszy pojedynek miał zdecydowanie inny przebieg.Drużyna Pogoni zagrała dużo lepiej niż w pierwszym spotkaniu i choć Złoci kontrolowali grę to jednak goście w 17min wywalczyli rzut karny i zdobyli bramkę.Złoci jednak szybko odpowiedzieli i już trzy minuty później zdobyli bramkę wyrównującą.Strzelcem gola był J.Mikołajewski. Pogoń próbowała odpowiedzieć,ale ich akcje były szybko powstrzymywane przez nasz zespół.W 32 min Złoci zdobywają kolejną bramkę,a jej strzelcem był D.Stypiński.Do przerwy więc prowadzimy 2-1.Druga połowa należała do Złotych,którzy przeprowadzali akcje za akcją na bramkę rywali.Pogoń broniła się całym zespołem,ale Złoci nie potrafili jednak pokonać bramkarza gości.W 65min po jednej z nielicznych akcji na naszą bramkę Pogoń zdobywa bramkę wyrównującą.Do końca spotkania  Złoci stworzyli sobie jeszcze kilka sytuacji bramkowych,ale wynik już nie uległ zmianie.Remisujemy więc 2-2 i sezon kończymy na drugim miejscu.BRAWO CHŁOPAKI!!!GRATULACJE!!