POSTRZELALI

POSTRZELALI

Złoci na zakończenie rundy jesiennej ligi WZPN podejmowali na własnym boisku drużynę Concordi Murowana Goślina.Od początku spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu,który już w 3min zdobył pierwszą bramkę.Gra Złotych mogła się podobać,była szybka,dokładna i przemyślana.Stwarzane sytuacje przynosiły kolejne bramki dla naszej drużyny.Goście praktycznie ani razu nie zagrozili naszej bramce w tej części spotkania.Do przerwy prowadziliśmy aż 7-0.Na drugą połowę Złoci wyszli w nieco zmienionym składzie,ale te zmiany wcale nie zmieniły obrazu gry i już dwie minuty po wznowieniu zdobywamy kolejną bramkę.Goście jednak coraz częściej przedostają się pod nasze pole karne,ale bez efektu bramkowego.Złoci w tym jednostronnym pojedynku jeszcze dwa razy pokonują bramkarza gości.Zespół z Murowanej Gośliny swoją ambitną grą w końcówce spotkania zdobywa bramkę honorową.Złoci kończą rundę jesienną bardzo efektownym wynikiem 10-1.BRAWO CHŁOPAKI!!!