PIERWSZY SPARING NA REMIS

PIERWSZY  SPARING NA REMIS

Złoci na początku przygotowań do nowego sezonu rozegrali swój pierwszy sparing.Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół 1920 Mosina.Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane.Oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje bramkowe,ale wynik był cały czas 0-0.W 22min  jedna z akcji gości przynosi im bramkę.Złoci jednak tym faktem się nie przejmują i z animuszem atakują bramkę gości.Na odpowiedź czekaliśmy do 30min i wtedy bramkę dla Złotych zdobył M.Stypiński.Nie minęły dwie minuty a padła kolejna bramka dla naszego zespołu i ponownie strzelcem był M.Stypiński.Goście jednak z uporem dążyli do zmiany wyniku i już trzy minuty później był remis.W końcówce pierwszej połowy goście mieli jeszcze jedną świetną okazję na zdobycie bramki bowiem wykonywali rzut karny,ale doskonale spisał się nasz bramkarz, który wybronił strzał z jedenastego metra zawodnika z Mosiny.Do przerwy 2-2.Po zmianie stron gra była w dalszym ciągu wyrównana.Sytuacji na strzelenie bramki przez któryś z zespołów  było sporo , ale bramkarze w tym meczu spisywali się znakomicie.Wynik remisowy,który wydaję się być sprawiedliwy utrzymał się do końca meczu.BRAWO CHŁOPAKI!!!