PEWNA WYGRANA

Złoci zainaugurowali rozgrywki w lidze WZPN.W pierwszym meczu graliśmy na wyjeździe,a przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Olimp Poznań.Już od pierwszych minut spotkania inicjatywa należała do naszego zespołu.Już w 3min po faulu w polu karnym gospodarzy naszego zawodnika sędzia wskazuje na jedenasty metr.Rzut karny pewnie wykonuje K.Szudera.Złoci dalej przeważali i z łatwością stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe.W 11min pada kolejna bramka dla naszego zespołu,a jej strzelcem jest M.Wrzosek.Drużyna Olimpu stosowała, proste środki w meczu, grając głównie długie piłki na swoich napastników.W 16min gospodarze łapią kontakt.Złoci w tym fragmencie grają nerwowo i niedokładnie co powoduje, że pozwalamy przeciwnikowi na stwarzanie zagrożenia pod naszą bramką.W 28min nieporozumienie w naszej obronie i tracimy drugą bramkę.Jest remis.Po dobrym początku coś zacięło w naszej drużynie,ale po tej straconej bramce wracało wszystko do normy.Złoci ponownie zaczęli przejmować inicjatywę i w 39min ponownie wyszli na prowadzenie,a bramkę zdobył J.Piskorski.Do przerwy prowadzimy 3-2.Druga połowa należała już zdecydowanie do naszego zespołu,który kontrolował przebieg meczu.W 51min Złoci zdobywają kolejną bramkę,a jej autorem jest M.Stypiński.Gospodarze próbowali odpowiedzieć,ale ich próby akcji były rozbijane już w zalążku.Ostateczny cios Złoci zadali w 71 i 72min w których to zdobyli kolejne dwie bramki,a strzelcami byli K.Szudera i J.Kasprzak.Ostatnie minuty spotkania już nie przyniosły więcej bramek i mecz się kończy wynikiem 6-2 dla naszego zespołu,który piłkarsko wyglądał dużo lepiej od przeciwników.GRATULACJE!!!!BRAWO CHŁOPAKI!!!!

W sobotę już kolejne spotkanie w lidze WZPN.Tym razem udajemy się do Zbąszynia na mecz z miejscową Obrą.Zapraszamy do kibicowania.