OTWARCIE SEZONU ZŁOTYCH

W pierwszej kolejce ligi WZPN drużyna Złotych podejmowała na własnym boisku zespół Lechii Kostrzyn Wlkp.

Od pierwszych minut spotkania gra była wyrównana.,toczyła się głównie w środku pola,ale w 8min drużyna gości

przeprowadziła składną akcję po której to zdobyli ładną bramkę i było 0-1.Złoci próbowali szybko odpowiedzieć ale

ich akcje były powstrzymywane przez obrońców Lechii.W końcowych minutach pierwszej połowy goście uzyskali

przewagę i coraz groźniej atakowali naszą bramkę.W 30min padła kolejna bramka dla Lechii i było 0-2.W ostatniej

minucie pierwszej połowy piłka ponownie wpadła do naszej bramki.Do przerwy 0-3.

Po przerwie Złoci zaatakowali śmielej,ale obrona gości była bardzo czujna i na wiele nie pozwalała naszym zawodnikom.

W 45min padła kolejna bramka dla przyjezdnych i było już 0-4.W tym spotkaniu Złoci nie byli wstanie nic zrobić.

Drużyna gości dalej grała swoje i przeprowadzała groźne akcje pod naszą bramką.Lechia w końcowych minutach

zdobyła jeszcze dwie bramki i w pełni zasłużenie wygrała to spotkanie.Wynik końcowy to 0-6.

Już za tydzień kolejny mecz tym razem z Wełną Rogoźno.Powodzenia Chłopaki!!!