KOLEJNA WYSOKA WYGRANA

Złoci na kolejny mecz ligi WZPN udli się do Murowanej Gośliny.Spotkanie z tamtejszą Concordią było bardzo jednostronnym pojedynkiem.Pierwsze minuty należały jednak do gospodarzy , którzy w odstępstwie paru minut przeprowadzili dwie , trzy groźne akcje na naszą bramkę.Złoci szybko opanowali sytuacje i przejęli kontrolę w meczu.W 12min wychodzimy na prowadzenie, potwierdzając naszą przewagę.Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale ich akcje są chaotyczne i nieskuteczne.W ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy Złoci po swoich szybkich i składnych akcjach zdobyli cztery bramki.Do przerwy prowadzimy 5-0.W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie.Dalej stroną przeważającą był nasz zespół, który kolejnymi bramkami demolował rywali.W końcówce spotkania przyszła jednak chwila rozluźnienia w naszym zespole co spowodowało, że gospodarze w ciągu dwóch minut zdobyli dwie bramki.Jednak końcowy triumf Złotych w tym spotkaniu nie podlegał dyskusji.Wygrywamy z Concordią 11-2.BRAWO CHŁOPAKI!!!!GRATULACJE!!!

BRAMKI:M.STYPIŃSKI - 5, J.KASPRZAK - 4, D.STYPIŃSKI - 1, M.WRZOSEK - 1