DOBRA GRA I WYGRANA ZŁOTYCH

Złoci w minioną środę rozegrali ostatnie spotkanie w lidze PLUS.Przeciwnikiem naszych chłopaków był zespół Suchary Suchy Las.Mecz rozgrywany był na boisku rywala. Początkowe minuty były w miare wyrównane,ale z wraz z upływem czasu to Złoci uzyskiwali coraz większą przewagę.Akcje naszego zespołu były składne i przeprowadzane z pomysłem.Gospodarze nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze grający nasz zespół.W tej części meczu Złoci udokumentowali swoją dobrą grę zdobyciem dwóch bramek.Druga połowa to w dalszym ciągu dobra i poukładana gra Złotych,którzy grając, dokładnie piłką stwarzali sobie kolejne sytuacje bramkowe.Drużyna Sucharów próbowała odwrócić losy spotkania,ale ich sporadyczne akcje nie stwarzały żadnego zagrożenia pod naszą bramką.Złoci w końcówce meczu podwyższyli wynik i  ostatecznie wygrali całe spotkanie 3-0.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ I ZA DOBRĄ GRĘ  GRATULACJE!!!!!

BRAMKI: A.DZIWISZ,M.STYPIŃSKI,SZ.PUK