DERBY NA REMIS

DERBY  NA  REMIS

W derbach regionu Złoci podejmowali Suchary Suchy Las.Spotkanie nie było może zbyt porywającym widowiskiem, ale za to emocji nie brakowało.Oba zespoły do meczu przystąpiły bardzo skoncentrowane.Od samego początku gra była bardzo wyrównana, ale żaden zespół nie potrafił przeprowadzić skutecznej akcji.Po pół godzinie spotkanie widać było lekką przewagę Złotych, ale niespodziewanie to gospodarze jako pierwsi zaskoczyli nasz zespół i w ciągu paru minut zdobyli dwie bramki.Przegrywamy, ale w ostatniej akcji tej części meczu strzelamy bramkę kontaktową.Jest 2-1 dla gospodarzy.Drugą połowę Złoci zaczęli zdecydowanie lepiej.Gra naszej drużyny była  dokładniejsza, co pozwalało nam stwarzać sytuacje bramkowe.Już w 50min wyrównujemy stan meczu, a cztery minuty później wychodzimy na prowadzenie.Gospodarze usilnie dążyli do zmiany wyniku, ale Złoci skutecznie powstrzymywali ich ataki.Jednak w ostatniej akcji meczu zawodnik gospodarzy popisuje się wspaniałym uderzeniem z ponad 20 metrów i zdobywa bramkę wyrównującą.Po tej bramce sędzia gwiźdże po raz ostatni.Wynik końcowy 3-3.BRAWO CHŁOPAKI!!

BRAMKI:Adi,Szudi,Waka