CIEKAWY MECZ W LIDZE +

Bardzo ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w lidze PLUS.Drużyna Złotych Złotkowo podejmowała Lechię Kostrzyn Wlkp.Oba zespoły spotkały się między sobą przed świętami i wtedy górą była Lechia , która wygrała aż 8-1!!.Przed spotkaniem typy kibiców gości były oczywiste, czyli łatwa wygrana,ale kibice Złotych liczyli na dobra grę swojego zespołu i osiągnięcie dobrego wyniku.Początek spotkania wyrównany, oba zespoły próbują zawiązać jakąś akcje, ale formacje obronne Złotych, jak i Lechii spisują się bez zarzutu nie pozwalając na żadne zagrożenie.Wraz z upływem minut widać coraz to groźniejsze ataki z obu stron, ale nie przynosi to efektu w postaci bramki.Do przerwy 0-0.Kibice gości jakby trochę zaskoczeni tym wynikiem, ale gramy dalej.Druga połowa zaczęła się od ataków gości, którzy dążyli do zdobycia bramki, ale Złoci nie pozostawali dłużni i też zagrażali bramce Lechii, ale brakowało wykończenia.W 60min Lechia po naszym błędzie wychodzi na prowadzenie.Ten fragment gry zdecydowanie należał do gości, którzy  już pięć minut później prowadzili 2-0.Złoci jednak dalej walczyli o korzystny wynik.Trener Złotych zareagował na te wydarzenia, dokonując kilku zmian.Okazało się, że decyzja trenera była słuszna bowiem w 78min zawodnik z ławki zdobywa bramkę.Przegrywamy już tylko 1-2.Złoci po tej bramce jeszcze bardziej przycisnęli gości i w 85min strzelamy kolejną bramkę.Do końca spotkania pomimo kilku okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie.Remisujemy 2-2.BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ DO KOŃCA!!!

BRAMKI:AOŻMINA,A.DZIWISZ