3 PUNKTY W ZBĄSZYNIU

Obra Zbąszyń była kolejnym przeciwnikiem Złotych w lidze WZPN.Spotkanie rozgrywane na boisku w Zbąszyniu od pierwszych minut było w miarę wyrównane.Gra toczyła się głównie w środku pola,akcji bramkowych było jak na lekarstwo.Po około pół godziny gry lekką przewagę uzyskał nasz zespół i coraz częściej zagrażał bramce Obry.W 39min Złoci strzelają bramkę do szatni,którą zdobywa J.Piskorski.Druga połowa należała do naszego zespołu,który z biegiem czasu uzyskiwał coraz większą przewagę.Gospodarze próbowali zagrozić naszej bramce,ale ich akcje nie przynosiły powodzenia.W 71min po ładnej akcji Złotych M.Wrzosek strzela drugą bramkę dla naszego zespołu.Ostatnie pięć minut spotkania to nieustanne ataki naszej drużyny,która w 77 i 80min zdobywa kolejne dwie bramki,a jej strzelcami są M.Łagodziński i M.Wrzosek.Złoci pokonują drużynę Obry 4-0.BRAWO CHŁOPAKI!!!!