0-3 W OBORNIKACH

Kolejny mecz Złotych w lidze WZPN  nie przynosi nam zdobyczy punktowych.Nasz zespół przegrał na wyjeździe z drużyną Sparty Oborniki 0-3.Już od początku spotkania Złoci grali bardzo nerwowo i popełniali sporo błędów w grze obronnej co powodowało spore zagrożenie pod naszą bramką.Po 10 minutach gry Złoci trochę uspokoili grę.Mieli tez swoje sytuacje bramkowe ale brakowało skuteczności pod bramką rywali.W 21min popełniamy jednak błąd w naszym polu karnym i to gospodarze zdobywają bramkę.Złoci dążyli do wyrównania,ale ich akcje nie przynosiły efektu.Sparta w 28min zdobywa kolejną bramkę i jest 2-0.Taki wynik utrzymał się do przerwy.Po zmianie stron nasz zespół wyszedł bardziej zmotywowany i wyglądało to trochę lepiej ,ale nie przynosiło zamierzonego celu.Gospodarze grając głownie na hura długą piłką do przodu też mieli swoje okazje do strzelenia bramki,ale wynik nie ulegał zmianie.Choć graliśmy lepiej piłką  w tym meczu od Sparty to jednak oni zdobywają trzecią bramkę w końcówce spotkania ponownie po naszym błędzie w obronie.Wynik już do końca meczu nie uległ zmianie.Była to porażka na własne życzenie.Chłopaki trzeba się otrząsnąć i w kolejnym spotkaniu na własnym boisku pokazać że potraficie grać dobrze w piłkę i wygrać to spotkanie.POWODZENIA!!!!!!